Biocodex w Polsce

Być liderem w dziedzinie mikrobioty

Dziś z dumą realizujemy naszą misję, aby zostać jednym z uznanych liderów w dziedzinie mikrobioty, oferując wysokiej jakości, innowacyjne probiotyki i suplementy diety, a także wspierając niezależne badania nad mikrobiotą poprzez Fundację Biocodex Microbiota.

Jeden z liderów rynku probiotyków w Polsce

Firma Biocodex Polska została założona w 2017 roku jako oddział firmy Biocodex we Francji — rodzinnej firmy międzynarodowej — i działa na polskim rynku od 2018 roku. W ciągu tych kilku lat szybko rozwinęliśmy naszą firmę do rangi jednego z liderów rynku probiotyków w Polsce, dążąc do poprawy zdrowia i jakości życia jej mieszkańców.

Niezależne badania nad mikrobiotą

Dziś z dumą realizujemy naszą misję, aby zostać jednym z uznanych liderów w dziedzinie mikrobioty, oferując wysokiej jakości, innowacyjne probiotyki i suplementy diety, a także wspierając niezależne badania nad mikrobiotą poprzez Fundację Biocodex Microbiota Foundation oraz pogłębiając wiedzę na temat mikrobioty poprzez Instytut Biocodex Microbiota Institute.

W 2021 roku planujemy rozszerzyć naszą działalność na inne obszary terapeutyczne poprzez współpracę z międzynarodowymi liderami w różnych dziedzinach.

Z determinacją i pewnością siebie budujemy długoterminową przyszłość naszej firmy, mocno zakorzenioną w naszych firmowych wartościach, które nas łączą i sprawiają, że jesteśmy silniejsi nie tylko w dostosowywaniu się, ale i we wpływaniu na stale zmieniające się realia polskiego rynku opieki zdrowotnej.