Kontakt

Biocodex Polska » Kontakt

Biocodex Poland

ul. Krakowiakow 34
02-255 Warszawa
Polska

Pokaż na mapie

Formularz kontaktowy


Ta strona służy do kontaktu i nie zastępuje porady lekarza. Biocodex nie może odpowiadać na pytania dotyczące ogólnych informacji medycznych lub pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego schorzenia, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia.
Dane zebrane poniżej są wykorzystywane wyłącznie do przetworzenia Twojego zapytania. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich prawach.

  “Ta strona służy do kontaktu i nie zastępuje porady lekarza. Biocodex nie może odpowiadać na pytania dotyczące ogólnych informacji medycznych lub pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego schorzenia, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia. Jeśli chcesz zgłosić zdarzenie(a) niepożądane/skargi jakościowe związane z produktami Biocodex lub chcesz skierować zapytania dotyczące produktów, skorzystaj z tego formularza, wybierając „Zdarzenie niepożądane/skarga jakościowa/zapytania dotyczące produktu” i podaj swoje imię i nazwisko ( fakultatywnie) oraz zawód/zawód, nazwę produktu, opis szczegółów zdarzenia niepożądanego/skarg dotyczących jakości/zapytania dotyczące produktu oraz informacje o osobie, która doświadczyła zdarzenia niepożądanego.”

  Jeśli chcesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD) firmy Biocodex w sprawie jakichkolwiek pytań dotyczących Twoich danych, skorzystaj z tego formularza, wybierając temat „Pytanie/skorzystanie z praw dotyczących danych osobowych (RODO)”. Aby skorzystać z przysługujących Ci praw dotyczących danych, oprócz wniosku prosimy o dołączenie kopii ważnego dokumentu tożsamości (dowodu osobistego lub paszportu), chyba że elementy przekazane we wniosku pozwalają na jednoznaczną identyfikację.

  Dane zebrane poniżej są wykorzystywane wyłącznie do przetworzenia Twojego zapytania. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich prawach.

  Informacje o produkcie Biocodex (nazwa, dawkowanie, wskazanie, data rozpoczęcia kuracji) *
  Wyrażam zgodę na ponowne skontaktowanie się: * taknie
  captcha