Kontakt

Biocodex Polska » Kontakt

Biocodex Poland

ul. Krakowiakow 34
02-255 Warszawa
Polska

Pokaż na mapie

Formularz kontaktowy


Ta strona służy do kontaktu i nie zastępuje porady lekarza. Biocodex nie może odpowiadać na pytania dotyczące ogólnych informacji medycznych lub pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego schorzenia, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia.
Dane zebrane poniżej są wykorzystywane wyłącznie do przetworzenia Twojego zapytania. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich prawach.


  “Ta strona służy do kontaktu i nie zastępuje porady lekarza. Biocodex nie może odpowiadać na pytania dotyczące ogólnych informacji medycznych lub pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia. Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego schorzenia, skonsultuj się z pracownikiem służby zdrowia. Jeśli chcesz zgłosić zdarzenie(a) niepożądane/skargi jakościowe związane z produktami Biocodex lub chcesz skierować zapytania dotyczące produktów, skorzystaj z tego formularza, wybierając „Zdarzenie niepożądane/skarga jakościowa/zapytania dotyczące produktu” i podaj swoje imię i nazwisko ( fakultatywnie) oraz zawód/zawód, nazwę produktu, opis szczegółów zdarzenia niepożądanego/skarg dotyczących jakości/zapytania dotyczące produktu oraz informacje o osobie, która doświadczyła zdarzenia niepożądanego.”


  Jeśli chcesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Biocodex (IOD) w celu skorzystania z przysługujących Ci praw wynikających z RODO, zgłoszenia naruszenia ochrony danych osobowych lub w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Twoich danych osobowych, prosimy o przesłanie zapytania pocztą elektroniczną na adres dpo[at]biocodex.com (zamień „[at]” na „@”) lub pocztą na adres: DPO BIOCODEX, 7 avenue Gallieni, 94250 GENTILLY (Francja) » . W celu realizacji Twoich praw możesz być poproszony o podanie kopii Twojego dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport), jeśli informacje, podane w Twoim zgłoszeniu nie umożliwiają identyfikacji (w wystarczającym stopniu) (dane zostaną usunięte po realizacji Twojego zgłoszenia).

  Informacje zebrane w tym formularzu są wykorzystywane wyłącznie do przetworzenia Twojego zapytania (pola oznaczone gwiazdką są wymagane). Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych i przysługujących Ci prawach.

  Informacje o produkcie Biocodex (nazwa, dawkowanie, wskazanie, data rozpoczęcia kuracji) *

  Wyrażam zgodę na ponowne skontaktowanie się: * taknie

  captcha