Biocodex na świecie

Rozwój Biocodex

Firma Biocodex, której siedziba główna znajduje się we Francji, w ciągu ostatnich 10 lat poszerzyła swój zasięg geograficzny i obecnie działa za pośrednictwem 20 oddziałów i długoterminowych partnerstw w innych krajach. Dzięki tej międzynarodowej sieci firma Biocodex oferuje rozwiązania zdrowotne pacjentom w ponad 120 krajach.

Międzynarodowa ekspansja firmy Biocodex

Globalna obecność firmy Biocodex

Firma Biocodex ma oddziały w Belgii, Kanadzie, Meksyku, Maroku, krajach nordyckich (Finlandia, Szwecja, Norwegia, Estonia, Łotwa i Litwa), Polsce, Portugalii, Rosji, Turcji, Ukrainie i Stanach Zjednoczonych.

Firmie Biocodex udało się znaleźć równowagę pomiędzy budowaniem globalnej sieci a utrzymaniem silnej pozycji na rynkach lokalnych. Połączenie strategicznych inwestycji lokalnych i wybranych partnerstw pozwoliło nam z sukcesem dokonać ekspansji na całym świecie.

Nicolas COUDURIER

Nicolas COUDURIER

dyrektor generalny Biocodex

„Jesteśmy zaangażowani w rozwój Biocodex poprzez pracę zespołową. Rozwijamy się dynamicznie pozostając wiernym naszym wartościom.”

Rozkład sprzedaży firmy Biocodex na świecie

Globalny rozwój firmy Biocodex

Rozwój firmy Biocodex jest ściśle związany z umacnianiem pozycji pracowników, duchem przedsiębiorczości i elastyczności. Uważamy, że praca zespołowa i zaangażowanie są równie ważne jak strategia.

Nasze zespoły zajmują się umacnianiem:

  • filarów firmy Biocodex: misji związanej z mikrobiotą, leków sierocych i zdrowia kobiet,
  • naszych światowych marek dzięki silnej strategii marketingu cyfrowego,
  • naszych partnerstw w zakresie rozwoju nowych produktów.