Dla równowagi mikrobioty jelitowej

Symbiosys Alflorex

Suplement diety

  • Wspiera równowagę mikrobioty jelitowej
  • Jedyny produkt w Europie, który zawiera unikalny szczep bakterii Bifidobacterium infantis 35624®
  • Bez laktozy, glutenu i konieczności trzymania w lodówce
Alflorex Symbiosys 30 probiotyk produkt

Biocodex Polska » Nasze produkty » Symbiosys Alflorex

Produkty Symbiosys

Odkryj, w jaki sposób gama SYMBIOSYS® może wspierać równowagę Twojej mikrobioty jelitowej na każdym etapie życia. Każdy produkt zawiera precyzyjnie dobrane szczepy bakterii, które uzupełniają dietę niemowląt, dzieci i dorosłych.

Dowiedz się więcej

symbiosys.pl

Symbiosys Alflorex

SYMBIOSYS Alflorex® to suplement diety, który wspiera równowagę Twojej mikrobioty. Nie wszystkie szczepy bakterii są takie same, a każdy z nich jest specyficzny, nawet w grupie bifidobakterii. SYMBIOSYS Alflorex® jest jedynym produktem w Europie, który zawiera unikalny szczep Bifidobacterium infantis 35624®, wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowej osoby. Szczep Bifidobacterium infantis 35624® był dokładnie badany przez 15 lat przez Alimentary Health Ltd. i APC Microbiome Institute, jedną z wiodących na świecie instytucji zajmujących się jelitami.

Jak stosować SYMBIOSYS® Alflorex?

  1. Przyjmuj 1 kapsułkę SYMBIOSYS Alflorex® dziennie przez co najmniej 4 tygodnie.

2. Aby otworzyć tubę, złam pierścień uszczelniający, a następnie wypchnij zatyczkę do góry. Dokładnie zamknij opakowanie po każdym otwarciu.

3. Spożyj SYMBIOSYS Alflorex® w ciągu 30 dni od otwarcia opakowania.

4. Przechowuj SYMBIOSYS Alflorex® w chłodnym i suchym miejscu. Nie przechowuj w lodówce.

5. Wszystkie leki i suplementy, w tym SYMBIOSYS Alflorex®, należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Częste pytania o Symbiosys Alflorex

SYMBIOSYS Alflorex® to produkt zawierający unikalny szczep bakterii Bifidobacterium infantis 35624®. W każdej kapsułce preparatu SYMBIOSYS Alflorex® znajduje się 1 miliard bakterii.

Preparat SYMBIOSYS Alflorex® jest dobrze tolerowany.* Przez ostatnie 10 lat szczep Bifidobacterium infantis 35624® był stosowany przez tysiące pacjentów w Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Ponadto preparat SYMBIOSYS Alflorex® jest produkowany zgodnie ze standardami produkcji suplementów diety; nie zawiera glutenu, laktozy.

* Lyseng-Williamson KA., Bifidobacterium infantis 35624 as a probiotic dietary supplement: a profile of its use; Drugs Ther Perspect August 2017, Volume 33, Issue 8, pp 368–374.

Nie występują żadne znane interakcje z suplementami diety ani lekami. Jednak Bifidobacterium infantis 35624® jest szczepem bakterii, dlatego na jego własności mogą negatywnie wpływać antybiotyki.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stosowania preparatu SYMBIOSYS Alflorex® z lekami należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Kapsułkę SYMBIOSYS Alflorex® przyjmuj raz dziennie, popijając szklanką wody.
Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
SYMBIOSYS Alflorex® możesz przyjmować o każdej porze dnia. Zażywaj go w czasie, który jest wygodny i łatwy do zapamiętania: na przykład każdego ranka podczas śniadania.

SUPLEMENT DIETY

Gdzie kupić?

Kup online albo odwiedź aptekę.

MIXAS/001/21